Jdi na obsah Jdi na menu

Karikatury na zakázku, karikatury celebrit a karikatury na živo

Karikatury na zakázku z fotky jsou u nás k mání už nejméně dvě desetiletí, ale většina lidí nemá ponětí o nich, nebo o jejich emotivním účinku při použití karikatury jako dárku. Dárky karikatury jsou používány k narozeninám, jako svatební dar, jako dárek na rozloučenou kolegovi v práci, dárek k výročí svatby apod. Jaký mají karikatury jako dárek úspěch si můžete přečíst u každého výtvarníka na jeho stránce dole pod ceníkem v referencích na našem hlavním webu www.karikaturky.cz , kde najdete také kompletní nabídku, možnost napsat dotaz i poslat on-line objednávku.

Vymýšlet dnes dárek tak, aby nešlo o všední a téměř okamžitě zapomenutou věc, není snadné, protože lidé už většinou vše mají a to i v případu svateb, neboť se dnes berou lidé už zajištění. Je jasné, že lidé mají různé koníčky a tím směrem se vydá i přemýšlení o dárku, ale i tady už může být plno a hlavně tak přemýšlí každý, takže co pak s osmi stejnými rybářskými pruty? V tom je výhoda karikatury jako dárku. Jde o dárek neotřelý a nenapadne nikoho jiného, než vás. Navíc svou znalostí obdarovaného se stanete spolutvůrcem díla, protože karikaturistovi poskytnete informace o karikovaném spolu s popisem vaší představy děje karikatury. Kompozice a ztvárnění kresby je pak věcí výtvarníka. Výsledek obvykle obdarovaného dostane tzv. do kolen a bývá to dárek, o němž se na oslavě nejvíc diskutuje a je s ním navíc i zábava. Dílo časem neztratí svou hodnotu, ale naopak a protože bývá vystaveno tak, aby ho viděly návštěvy, je stále živé a tím i vaše účast na něm.

Pokud je naše nabídka pro Vás inspirativní a máte otázky, napište nám - odpovíme každému. Mějte krásné dny a vězte, že jsme tady pro Vás a pro radost nás obou.

 

Příspěvky

Karikaturista pro firemní akce

Je překvapivé, jak lidé touží mít svou karikaturu. Od dětí po seniory. Karikaturista je na každé párty naplno využívaná atrakce, hosté společenské události si odnesou svou karikaturu spolu se zážitkem ze sezení.   button_nabidka.png

obrazky-karikatury-firemni-vecirek.jpg

 
10. 6. 2017 | | Rubrika: Karikatury na zakázku, karikatury celebrit a karikatury na živo | Komentářů: 0

KARIKATURY NA ZAKÁZKU

  Karikatury na zakázku podle fotografie jsou osvědčené a úspěšné dárky k narozeninám i k výročí a jedná se o dárek, který zůstává lidem na očích a připomíná humorně společné chvíle a vzájemné vztahy také tím, že se dárce svým popisem děje nebo zálib karikovaných stává částečně tvůrcem karikatury a vnáší do ní právě svůj vztah a znalost o budoucím příjemci hotové kresby karikatury. 

 
31. 10. 2015 | | Rubrika: Karikatury na zakázku, karikatury celebrit a karikatury na živo | Komentářů: 0

SVATBY A KARIKATURY NA SVATBÁCH


  Svatba je oslava života a vztahu a proto má být veselá, Karikaturista kreslící svatebčany přímo na svatbě je velmi vhodnou atrakcí pro oživení zábavy a jeho produkce může být i neotřelým svatebním darem. Jsme skupina spolehlivých karikaturistů a pro svatby kreslíme už řadu let. Produkce karikatur přímo na svatbě má vždy velký úspěch. 

 
8. 10. 2015 | | Rubrika: Karikatury na zakázku, karikatury celebrit a karikatury na živo | Komentářů: 0